Wordpress to Drupal Migrate (1.1.3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Password
ug: پارول

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە

en: About
ug: ھەققىدە

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
