Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Password
ca: Contrasenya

en: Import
ca: Importa

en: Imported
ca: Importat

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Configuration
ca: Configuració

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Term description
ca: Descripció del terme

en: Operation
ca: Operació

en: Created date
ca: Data de creació

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: User status
ca: Estat de l'usuari

en: Usage
ca: Ús

en: Execute
ca: Executa

en: Modified date
ca: Data de modificació

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Author ID
ca: ID de l'autor

en: Author name
ca: Nom de l'autor
