Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Password
he: סיסמה

en: Import
he: יבוא

en: Total
he: סך הכל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Configuration
he: הגדרות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Term description
he: תאור המושג

en: Operation
he: פעולה

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Display name
he: שם תצוגה

en: User status
he: סטטוס המשתמש

en: Usage
he: שימוש

en: Execute
he: ביצוע

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Author name
he: שם המחבר/ת
