Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Password
is: Lykilorð

en: Import
is: Flytja inn

en: Total
is: Samtals

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Term description
is: Hugtakalýsing

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Display name
is: Birta nafn

en: About
is: Um
