Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: MIME type
ml: MIME തരം
