Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Password
mn: Нууц үг

en: Import
mn: Импорт хийх

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Configuration
mn: Тохиргоо
