Wordpress to Drupal Migrate (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ
