WP Migrate (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
