WP Migrate (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Password
hi: कूटशब्द

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Comment ID
hi: टिप्पणी आईडी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Authored by
hi: लिखा गया
