WP Migrate (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Password
kk: Құпиясөз

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Authored by
kk: Автор

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты
