WP Migrate (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Comment ID
ku: ID ی بۆچوون

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن
