WP Migrate (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Authored by
lt: Sukūrė
