WP Migrate (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Authored by
mr: लेखक
