WP Migrate (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Password
se: Beassansátni
