WP Migrate (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Password
uk: Пароль

en: User ID
uk: ID користувача

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Authored by
uk: Автор

en: Created time
uk: Час створення

en: Comment body
uk: Тіло коментаря

en: The name of the term.
uk: Назва терміна.

en: Post type
uk: Тип допису

en: Authored by (uid)
uk: Створено (uid)

en: The term ID.
uk: Ідентифікатор терміна.
