WP Migrate (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Authored by
lv: Autors

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Comment body
lv: Komentāra saturs
