WP Migrate (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Authored by
nn: Skrive av
