WP Migrate (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Password
ka: პაროლი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Authored by
ka: ავტორი
