WP Migrate (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Password
mg: Teny miafina
