WP Migrate (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Password
he: סיסמה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Vocabulary
he: מילון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Comment body
he: גוף התגובה

en: The name of the term.
he: שם הסיווג
