WP Migrate (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Password
jv: Sandhi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Comment ID
jv: ID Komèntar

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Authored by
jv: Ditulis dening
