WP Migrate (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Comment body
my: ထင်မြင်ချက်စာကိုယ်
