WP Migrate (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Created time
nl: Aanmaaktijd

en: Comment body
nl: Berichttekst van de reactie

en: The name of the term.
nl: De naam van de term.

en: Authored by (uid)
nl: Geschreven door (uid)

en: The term ID.
nl: De term-ID.
