WP Migrate (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از
