WP Migrate (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Password
gl: Contrasinal

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Authored by
gl: Creado por

en: Comment body
gl: Corpo do comentario
