WP Migrate (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Password
pt: Senha

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Comment ID
pt: ID do comentário

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Created time
pt: Data de criação

en: Comment body
pt: Corpo do comentário

en: The name of the term.
pt: O nome do termo.

en: Authored by (uid)
pt: Autoria de (uid)

en: The term ID.
pt: O ID do termo.
