WP Migrate (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Password
be: Пароль

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Comment ID
be: ID каментара

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Authored by
be: Аўтар:
