WP Migrate (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Password
hr: Lozinka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Authored by
hr: Autor
