WP Migrate (8.x-3.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Authored by
ug: ئاپتور
