WebP fallback image (1.2.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen
