WebP fallback image (1.2.6) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Quality
es: Calidad

en: Error generating image.
es: Error al crear la imagen

en: Unable to generate the derived image located at %path.
es: No se pudo generar la imagen derivada ubicada en %path.

en: Image styles
es: Estilos de imagen
