WebP fallback image (1.2.6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Error generating image.
ja: 画像生成エラー。

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ja: %path に派生画像ファイルを生成できません。

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Image quality
ja: 画像の品質
