WebP fallback image (1.2.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Quality
pl: Jakość

en: Error generating image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazków.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pl: Utworzenie obrazka znajdującego się w %path nie jest możliwe.

en: Image styles
pl: Style obrazków
