WebP fallback image (1.2.6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Quality
uk: Якість

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Image quality
uk: Якість зображення
