Writer (3.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer Bottom
ar: أسفل التذييل

en: Main Menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
