Writer (3.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Main Menu
it: Navigazione Principale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore
