Writer (3.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Help
ms: Bantuan

en: Header
ms: Pengepala

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
