Writer (8.x-2.2-beta4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Main Menu
az: Əsas menyu
