Writer (8.x-2.2-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
