Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: Missing
ar: مفقود

en: About
ar: حول
