Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
be: Статыстыка

en: API Key
be: Ключ API

en: Configuration
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб
