Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Missing
cs: Chybějící

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: About
cs: Popis
