Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
da: Statistik

en: API Key
da: API-nøgle

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Requirements
da: Krav

en: Missing
da: Mangler

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: About
da: Om

en: Configured
da: Konfigureret
