Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: About
fi: Tietoja
