Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Features
hu: Jellemzők

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: About
hu: Leírás

en: Configured
hu: Konfigurált
