Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
ja: 統計

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Missing
ja: 喪失

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: About
ja: アバウト

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
