Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
nl: Statistieken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: About
nl: Over

en: Configured
nl: Geconfigureerd
