Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: Missing
vi: Bị mất

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu
