Writesonic (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
