Writesonic (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Configuration
ca: Configuració

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Missing
ca: Perdut

en: About
ca: Detalls
